Звертайтеся:

(044) 468-00-32
(067) 240-60-00

Залишити заявку 

Переглянути Меню

 

 

 

Ресторан української кухні Київ

Ресторан української кухні КиївСьогодні ресторан української кухні (Київ) користується великим попитом у столиці. Українська тематика сьогодні популярна в усьому, в тому числі і в сфері громадського харчування. Тому до старих українських кафе і ресторанів столиці за останній час додалося чимало нових закладів з українською традиційним оформленням інтер'єру та українською кухнею.

Хороший ресторан української кухні (Київ) нікого не зможе залишити байдужим. Класичний український інтер'єр з різними оригінальними автентичними елементами сприяє до приємного проведення часу. А якщо до неповторного стилю інтер'єру додати дуже смачну українську кухню, то заклад стає одним з найулюбленіших в місті для багатьох киян. Якщо Ви шукаєте такий ресторан української кухні (Київ), то ми Вам рекомендуємо відвідати тематичний заклад під назвою «Срібна Підкова». Цей ресторан української кухні (Київ) на сьогоднішній день вважається одним з кращих закладів у своєму роді.

Ресторан української кухні (Київ) «Срібна Підкова» - це прекрасне місце, де можна відпочити після важкого трудового дня або від душі повеселитися на святкуванні урочистої події.

Наш ресторан української кухні (Київ) Вам обов'язково сподобається. Відвідайте наш заклад, і Ви зможете переконатися в тому, що ресторан «Срібна Підкова» є одним з найоригінальніших закладів громадського харчування в українському стилі. З кожним місяцем кількість наших постійних клієнтів збільшується, адже у нас затишно, комфортно і смачно.