Звертайтеся:

(044) 468-00-32
(067) 240-60-00

Залишити заявку 

Переглянути Меню

 

 

 

Ресторан Підкова на Подолі


Ресторан Підкова на ПодоліЯкщо Ви приїхали в столицю і хотіли б спробувати справжню українську кухню, але не знаєте, куди піти, то Вам варто відвідати ресторан «Підкова» на Подолі, який славиться своєю атмосферою і авторськими стравами за унікальними рецептами. Наприклад, навіть такі традиційні страви, як борщ або вуха, готуються за унікальним підходом, який Ви знайдете тільки у нас.

На відміну від більшості інших закладів, наш ресторан на Подолі («Підкова») славиться своєю унікальною атмосферою, яка досягається за рахунок оригінального українського дизайну і одягу співробітників. А так, як ми знаходимося в історичному центрі, то Ви можете легко дістатися до нас з будь-якого куточка міста, а в центрі Ви знайдете нас через 15 хвилин. Саме тому наш ресторан на Подолі «Підкова» користується популярністю як серед жителів міста, так і серед його гостей.

Якщо Ви хочете відвідати ресторан «Підкова» на Подолі, то ми готові запропонувати Вам як традиційне меню, так і банкетне, на випадок, якщо Ви хочете провести у нас свій захід або ювілей.

На відміну від більшості сучасних кафе, наш ресторан «Підкова» на Подолі не намагається організувати кілька меню і кухонь різних країн світу, так як ми орієнтуємося насамперед на страви з України. Але незважаючи на це, ми пропонуємо як перші і другі страви, так і класичні десерти, тому Ви зможете дійсно комплексно пообідати.

Якщо Ви порівняєте наш заклад «Підкова» (ресторан на Подолі) з нашими конкурентами, то переконаєтеся, що ми пропонуємо не тільки більш професійні і смачні страви, але також і доступні ціни. Тому Ви можете звертатися саме до нас, якщо хочете спробувати дійсно вишукану кухню за невеликі гроші.