Звертайтеся:

(044) 468-00-32
(067) 240-60-00

Залишити заявку 

Переглянути Меню

 

 

 

Ресторан Підкова на Кирилівській


Ресторан Підкова на КирилівськійСтолиця багата на заклади громадського харчування, які відрізняються своїм інтер'єром, кухнею та ідеєю. Якщо Ви цінуєте смак ресторанної їжі, і ту приємну привітність, з якою Вас зустрічають, тоді Вам потрібно відвідати ресторан Підкова на Кирилівській. Ми сильно виділяємося на конкурентному ринку, оскільки володіємо багатьма перевагами.

У ресторані Підкова на Кирилівській Вас обов'язково нагодують смачно і ситно українською національною їжею або європейською. Голодними Ви точно не зможете покинути стіни цього закладу. Для приготування страв використовуються найсвіжіші продукти, які ретельно вибираються.

Тому ресторан на Кирилівській Підкова зможе порадувати Вас найсмачнішими і по-своєму унікальними стравами, смак яких Ви запам'ятаєте назавжди. Наші кухарі володіють своїми цінними секретами, які допомагають їм створювати справжні кулінарні шедеври, які неможливо зустріти в будь-якому іншому закладі.

Ресторан Підкова на Кирилівській чекає Вас до себе в гості. Порадуйте нас своєю присутністю, а ми зробимо на Вас враження своїми неперевершеними стравами.

До того ж наш інтер'єр теж не зможе залишити Вас байдужими. На Кирилівській в ресторані Підкова завжди панує тепла атмосфера, в якій приємно проводити відпочинок з друзями або близькими. Тому у нас Ви обов'язково отримаєте всі необхідні емоції і незабутні враження.

На Кирилівської ресторан Підкова пропонує своїм гостям страви за мінімальними цінами. З цієї причини Ви зможете перепробувати багато позицій з нашого особливого меню.