Звертайтеся:

(044) 468-00-32
(067) 240-60-00

Залишити заявку 

Переглянути Меню

 

 

 

Ресторан Підкова Київ

Ресторан Підкова Київ Сьогодні в Києві функціонує величезна кількість різних кафе, ресторанів і барів, кожен з яких чимось приваблює своїх гостей. Одні заклади славляться своєю неповторною атмосферою і обстановкою, інші - дуже смачними стравами, ну а деяких людей приваблюють приємні ціни. Ресторан Підкова (Київ) пропонує своїм гостям оптимальне поєднання смачної української кухні, приємної і теплої обстановки, професійного персоналу і привабливих цін. Завдяки цим якостям ресторан Підкова (Київ) став улюбленим закладом багатьох киян. Чимало гостей столиці, приїжджаючи до Києва також люблять відвідати ресторан Підкова (Київ).

Ресторан Підкова (Київ) просто зачаровує своїх відвідувачів шармом свого інтер'єру. Заходячи в цей заклад, кожен гість неначе потрапляє в якусь українську казку або в часи, коли на нашій землі жили наші далекі предки. У такому місці дуже приємно знаходиться в компанії своїх друзів або родичів, а страви української кухні здаються ще смачнішими і ситнішими.

Якщо Вам подобається українська тематика, а українська кухня для Вас - найсмачніша в світі, то Вам обов'язково варто відвідати ресторан Підкова (Київ).

Відвідавши одного разу наш ресторан, Ви обов'язково захочете повернутися до нас знову. У нас можна організувати веселе свято з приводу або ж просто пообідати в компанії колег або друзів. Також ресторан Підкова (Київ) можна назвати ідеальним варіантом для проведення традиційного українського весілля. Заходите в ресторан «Срібна Підкова». Ми будемо дуже Вам раді.