Звертайтеся:

(044) 468-00-32
(067) 240-60-00

Залишити заявку 

Переглянути Меню

 

 

 

Підкова ресторан Київ


Всі Ви любите в свій вихідний або у вільний час проводити відпочинок в якомусь затишному закладі, тоді Вам варто відвідати ресторан Підкова в Києві. Іноді набридає стояти на кухні біля плити, і хочеться познайомитися з новими шедеврами кулінарії. До того ж, коли наближається якась зустріч з друзями або близькими, то краще вибрати для неї цікавий заклад, який має приємну і приємну атмосферу.

Підкова ресторан КиївПідкова ресторан (Київ) славиться смачною українською та європейською кухнею, яка володіє унікальними, неповторними і насиченими смаковими якостями. Це приваблює багатьох гостей, так як відвідуючи той чи інший заклад, Вам в першу чергу хочеться ситно і добре поїсти. Якщо заклад не має витонченого і особливого меню, то йому важко буде залучити до себе гостей.

У ресторані Підкова (Київ) для приготування страв використовують тільки високоякісні і свіжі продукти, які володіють насиченим смаком. Кухарі ресторану строго стежать за станом і терміном придатності всіх використовуваних продуктів.

Підкова ресторан (Київ) із задоволенням на високому рівні прийме всіх своїх гостей. Тому порадуйте нас своїм візитом, і тоді ми зможемо ближче познайомитися.

Наші талановиті і професійні кухарі обов'язково здивують Вас своїми здібностями. У Києві в ресторані Підкова Вас завжди зустріне привітний і гостинний персонал, який надасть сервіс високого рівня. Ресторан в Києві Підкова порадує Вас не тільки кулінарними шедеврами, а й теплим прийомом. Ви зможете провести свій час з максимальним комфортом.