Звертайтеся:

(044) 468-00-32
(067) 240-60-00

Залишити заявку 

Переглянути Меню

 

 

 

Кафе підкова Київ


Кафе підкова КиївУ Києві є велика кількість самих різних ресторанів і кафе, які орієнтуються на українську кухню, але знайти заклад, що пропонує дійсно різноманітний і значний асортимент, досить не просто. Особливо, якщо Ви хочете пообідати в центрі міста, де можна знайти всього пару відповідних закладів, в тому числі і кафе «Підкова» (Київ).

Наше кафе «Підкова» в Києві - це одне з небагатьох місць, де Ви зможете не тільки смачно пообідати, але ще і насолодитися справжньою українською атмосферою, яка досягається за рахунок оригінального інтер'єру та тематичного одягу співробітників. Ми також відкриті до співпраці і нових пропозицій, тому ми постійно розвиваємося і вдосконалюємося. І з цих причин, Київське кафе «Підкова» - це один з найкращих закладів у своєму класі.

Якщо Ви вирішили відвідати наше кафе «Підкова» (Київ), то ми знаходимося в історичному центрі, на одній з вулиць Подолу, тому Ви легко зможете знайти нас на протязі всього декількох хвилин.

На відміну від багатьох закладів, наше меню представлено цілою низкою оригінальних страв, які виконані тільки за авторськими рецептами. А оскільки кожен з основних напрямків має найрізноманітніші страви, тому навіть найвибагливіші відвідувачі знайдуть щось до смаку, чи це «вуха для пана» або «рис з судаком», прекрасний смак яких, Ви не зустрінете більше ніде.

Хоч Київське кафе «Срібна Підкова» і не намагається представити основні світові кухні, як це часто роблять інші ресторани, а сконцентрувалися всього на декількох напрямках. Саме тому у нас є свої постійні клієнти, які регулярно відвідують нас, а також радять нас всім своїм знайомим.